INŻYNIER BUDOWY (student IV lub V roku)

  • Zakres obowiązków

    . przygotowanie ofert i kosztorysów
    . koordynacja zadań w procesie wykonawczym
    . prowadzenie dokumentacji budowlanej
    . współudział w opracowaniu harmonogramu budowy

    Wymagania

    . wykształcenie wyższe techniczne o specjalności inżynieria środowiska
    . biegła obsługa programu AUTOCAD, MS Office
    . bardzo dobra organizacja własnej pracy
    . samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    . prawo jazdy kat B
    . dyspozycyjność

Oferujemy

  • . umowę o pracę
    . możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych
    . pracę w przyjaznym środowisku

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami)."

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.